Dodávka a montáž klimatizací a tepelných čerpadel - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Dodávka a montáž klimatizací a tepelných čerpadel

Kompletní služby od návrhu po instalaci

Tepelné čerpadlo je sofistikovaným systém, kromě samotných úspor nabízí velkou výhodu i ve způsobu ovládání a také v minimálních nárocích na údržbu. Je však třeba, aby jej instalovala odborná firma. Dokážeme pro vás a váš dům zajistit tepelná čerpadla ve všech variantách. Dodáme a instalujeme celý otopný i ohřevný systém.

Náklady na topení klesnou na 25 %

Instalovaná čerpadla mají několikanásobně vyšší účinnost, navíc jsou tichá. Při výběru čerpadla hraje velkou roli dispozice, stáří i stav objektu. Čerpadlo se pak instaluje tak, aby minimálně zatěžovalo hlukem nebo i vzhledem okolí. Čerpadla je možné využít i pro další ohřev, například vody v bazénu.

Životnost čerpadel závisí zejména na životnosti kompresu, výrobci standardně uvádí 20 let, ale zařízení dokáže spolehlivě fungovat o mnoho déle. Oprava nebo výměna dílů pak dovoluje provozovat původní čerpadlo na další období.

Čerpadlo můžete napojit i na starší radiátory

Přesto, že jsou tepelná čerpadla doporučenou volbou zejména pro tepelně izolované novostavby, není problém najít vhodný typ i pro starší objekty nebo účinnost čerpadla podpořit investicí do kvalitního zateplení. Navíc s přechodem na tepelná čerpadla není třeba měnit otopnou soustavu, čerpadlo může vytápět váš dům i přes starší typy radiátorů.

Ušetřete i vy a připravte se na příští sezonu. Ovládat teplotu v místnosti i ohřev vody můžete pohodlně z mobilního telefonu. Nemusíte se starat o zásobu topiva, přikládat, čistit kotel ani kamna. Můžete si doma užít komfortní a stálé teplo a už vůbec si nemusíte dělat starosti o vysoké účty – nebudou se vás již týkat. Seznamte se s možnostmi, rádi vám představíme konkrétní typy čerpadel a doporučíme vám optimální variantu na míru vám, i vašemu domu.

Klimatizace a tepelná čerpadla

Návrat na obsah