Servis chladicích a mrazicích zařízení - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Servis chladicích a mrazicích zařízení

Chlazení Berka nabízí kompletní služby od návrhu a dodávky chladících a mrazicích zařízení až po jejich servis. V případě náhlé poruchy nabízíme pohotové řešení, zajistíme nezbytnou opravu. Bez prodlení vyřešíme výměnu vadných dílů a pokud technický stav neodpovídá požadované normě, pak nabídneme i možné dodání náhradního nebo zcela nového zařízení.

Lednice, mrazáky, vitríny

Pro běžný provoz gastro zařízení je plně funkční vybavení naprostou nutností, a to jak pro vystavení nabízených produktů klientům, ale zejména pro zachování žádané servírovací teploty. Jakákoliv porucha bude námi ihned odstraněna.

Šuplíkové stoly a pulty

Také v přípravě pokrmů i nápojů je třeba zajistit stálou vysokou kvalitu skladování surovin. Jakákoliv porucha může vést k velké finanční ztrátě, znehodnocení drahých potravin. I zde je samozřejmá okamžitá reakce a náprava.

Chladící boxy a šokery, výrobníky ledu

Velké průmyslové provozy a výrobny jsou stejně závislé na chlazení, navíc využívají i šokery. I pro tyto velké klienty jsme schopni zajistit opravy a servis všech zařízení.

V rámci servisních služeb nabízíme běžné opravy a údržbu. Obnovujeme chladivo, dokážeme najít místo úniku a zapravit jej. Čistíme zanesené kondenzátory. Měníme řídící jednotky, a to jak regulátory, tak termostaty nebo vadné sondy.  Opravujeme a vyměňujeme poškozené ventilátory, kompresory, agregáty. Možná je i výměna ventilů, nebo jiných součástek. Časté poruchy se týkají i výparníků, zajistíme i zde jak výměny, tak kompletní čištění.

Vyhněte se zbytečným ztrátám. Pravidelný servis prodlouží životnost chladící a mrazicí techniky, a předejde zbytečným vysokým nákladům na pozdější opravy. Náhlé defekty nebo poruchy je možné řešit okamžitě. Snažíme se maximálně vyhovět rozsahem služeb, jejich kvalitou i pohotovým jednáním.

Chladicí vitríny na potraviny
Stavba chladicích a mrazicích boxů

Návrat na obsah