Stavba chladicích a mrazicích boxů - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Stavba chladicích a mrazicích boxů

Chlazení Berka se zabývá dodávkou a servisem chladicí a mrazící techniky. V rámci rozsahu služeb jsme schopni nabídnout klasické chladničky a mrazáky, vitríny, šuplíkové stoly a pulty. Navrhujeme řešení na míru konkrétnímu provozu. Velkým provozům dokážeme vyhovět i stavbou chladicích a mrazicích boxů.

Návrh, dodávka a montáž na míru

Boxy sestavené na míru nabízí výhodu v maximálním využití daného prostoru. Polyuretanové panely je možné přizpůsobit do šířky, výšky i hloubky.

Boxy je možné variovat i v množství použití izolace, box je tak možné přesně dimenzovat i podle žádaných parametrů na udržení teploty a její regulaci.

Další výhodou je možnost variabilně řešit vnitřní uzpůsobení boxu. Boxy nabízí možnost návrhu ve velikosti od relativně běžné lednice až po průmyslové haly. Boxy tak nachází uplatnění jak v malých gastro provozech, tak ve velkých výrobnách a skladovacích halách.

Malé provozy i velké skladovací haly

Praktické uspořádání boxu nabízí vstup jedněmi dveřmi, ale také možnost průchodu z více stran, tím se zlepšuje obslužnost zejména ve velkých provozech. Vnitřní vybavení nabízí klasické regály. Podle velikosti a požadavku boxu je však možné interiér uzpůsobit i pro pojezd manipulační techniky.

Chlazení Berka nabízí kompletní služby – podle konkrétního zadání a proměření prostor vypracujeme návrh, dodáme veškerý materiál a box montujeme přímo na místě. Součástí služeb je zavedení rozvodů světla a elektřiny, ale samozřejmě i chladícího systému. Pro velké skladovací prostory dokážeme instalovat i samostatné strojovny kondenzačních jednotek a výparníky. Všechna dodaná zařízení garantujeme záručním a pozáručním servisem.

Chladicí vitríny na potraviny
Servis chladicích a mrazicích zařízení

Návrat na obsah