Výroba nerezových chladicích vitrín a pultů - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Výroba nerezových chladicích vitrín a pultů

Na prvním dojmu záleží! Pokud chcete svým zákazníkům představit své zboží, pak musí perfektně vypadat. U potravin zejména záleží na dobré prezentaci. Správná teplota, rozložení i cirkulace vzduchu rozhoduje o zachování čerstvého vzhledu i zachování a podpoření chuti. Neméně důležitá je však také hygienická úroveň a ochrana potravin před znehodnocením.

Řešení doslova na míru

Pro cukrárny, kavárny, lahůdkářství, v podstatě jakýkoliv pultový prodej potravin jsou tak zásadní chladicí vitríny a pulty. Nabízené potraviny i nápoje můžete představit v nejlepším stavu a také světle. Vitríny mohou dokonale využít správnou výšku i rozložení, mohou se tvarem uzpůsobit a nechat vyniknout jednotlivým částem. Osvětlením pak mohou dotvořit dokonalý obraz.

Úsporný provoz, dlouhá životnost a krásný vzhled

Nabízíme výrobu nerezových chladicích vitrín a pultů na míru. Nové vybavení perfektně splní vaše očekávání, a to nejen funkcí, ale i vzhledem. Vitríny mohou opticky oddělit prodejní část, mohou se však stát i zajímavým prvkem. Vysoce variabilní je i vnitřní uzpůsobení. Nabízíme řešení, které vyhoví klasickému pultovému prodeji, obsluze, ale realizovat můžeme i pulty, pro servírování formou švédského stolu.

Chladicí pulty a vitríny mohou prezentovat vaše zboží v několika policových řadách, mohou být skládány do kaskádovitých stupňů, mohou však nabídnout i otočný mechanismus a zboží atraktivně představit z různých stran.

Konečné řešení je jen na vás. Nabízíme služby odborného návrhu, realizace a dodávky. Vybavíme váš podnik kvalitním zařízením. Společně s precizním zpracováním dbáme na úpravy, které usnadňují údržbu. Použité systémy chlazení zajistí i ekonomický provoz.

Chladicí vitríny na potraviny
Servis chladicích a mrazicích zařízení

Návrat na obsah